Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Nová struktura > Reference > O nás

O nás

Kovo zíma s.r.o.Rok 2014

V tomto roce nakupujeme robotický svařovací automat, tabulové nůžky Fasti. Ty dokáží při délce 2m řezat materiál o šíři 10mm. Posledním zařízením, které kupujeme je rovnací stolice Arku.

Rok 2012

V roce 2012 finišujeme s celkovou rekonstrukcí dílem v Úhercích a přibíráme nové zaměstnance. V tuto dobu máme 10 kmenových zaměstnanců, přičemž v období sezony využíváme služeb námi prověřených brigádníků. Pořizujeme nové stroje a specializujeme se již pouze na práci s kovy, jako jsou svařovánídělení materiáluohraňovací práce.

Rok 2010

Zlomový rok pro naši společnost nastal v roce 2010, kdy se z fyzické osoby Jaroslav Zíma - kovovýroba stala společnost KOVO ZÍMA s.r.o. Dále pokračujeme ve stejné činnosti. Pokračujeme v pozvolné rekonstrukci nových dílen v Úhercích.

Rok 2005

Naše činnost se začíná rozrůstat a nabývat na významu. V tomto období získáváme již poměrně velké zakázky jak od tuzemských, tak zahraničních společností.

Rok 1997

Začínáme se specializovat na výrobu ocelových konstrukcí a autopalet. Pomalu ustupujeme od zakázek na klempířské a pokrývačské práce. V tomto roce jsme také koupili objekt bývalé zemědělské usedlosti v Úhercích, kde plánujeme vytvořit specializované dílny pro výrobu autopalet a ocelových konstrukcí. V tomto roce jsme také začali s postupnou rekonstrukcí tohoto objektu.

Rok 1992

V roce 1992 jsme započali svou podnikatelskou činnost. V té době jsme podnikali jako fyzická osoba pod názvem Jaroslav Zíma - kovovýroba. Hlavní činností v té době byla výroba autopalet, pokrývačské a klempířské práce zejména v Plzeňském kraji.